The Last Song

Jeta e 17-vjeçares Veronica ‘Ronnie’ Miller ndryshoi kur prindërit e saj u divorcuan dhe babai i saj u shpërngul nga New Yorku në Ishullin Tybee, Georgia. Edhe pse kanë kaluar 3 vjet ajo përsëri i mban inat prindërit e saj, veçanarisht të atin… derisa mamaja e saj mendon se do të ishte në interesin e të gjithve që ajo të kalonte pushimet me babain e saj.

Përkthyer nga Mendim Blakaj!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1294226

*Linku për download: MegaUploadFileServe

[megavideo VGV4ZH3B]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: