The Shawshank Redemption

Andy Dufresne është një punonjës i ri dhe i sukseshëm banke, jeta e të cilit ndryshon kur burgoset për gjithë jeten për vrasjen e gruas dhe të dashurit të saj. Ngjarjet ndodhin në vitet ’40.

Titruar nga Xhemil Dalipi!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt0111161


*Linku për download: MegaUploadFileServe

[megavideo PUHLNWRE]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: