The Twilight Saga: Eclipse

Në “Eclipse”, Bella është sërish e rrethuar nga rreziku dhe një vampire e tmerrshme e kërkon për ta vrarë. Ndërkohë, ajo detyrohet të zgjedhë ndërmjet dashurisë së saj për Eduart dhe shoqërisë së saj me Xheikob, duke ditur që vendimi i saj mund të jetë shkëndija e dyluftimit shekullor ndërmjet vampirëve dhe njerëzve ujq.

Përkthyer nga Xhorxh Çapi!

Më shumë: http://www.imdb.com/title/tt1325004

*Linku për download: MegaUploadFileServe

[megavideo QL0HRGJ6]

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: