Nokia e re X3-02

Sot Nokia prezentoi modelin X3-02. Ky është telefoni i parë celularë Nokia që përdorë teknlogjin Touch and Type(Prekje dhe Shtypje), dhe ka një tastier standard alfanumerike, dhe njëkohëasisht ekran në prekje.

Kjo paisje e rallë, ka shtepizën nga alumini, ekran në prekje me madhësi prej 2.4 inc ne formë diagonale, dhe QVGA rezulucion, kamerë me 5 Megapiksel(nuk ka fokusim automatik), mundësi për lidhje Wi-Fi, 3.5 mm audio jack, dhe punon në sistemin operativ Symbian verzioni S40.

Nokia X3-02 duhet të paraqitet në treg muajin e ardhshëm edhe atë në pesë ngjyra: argjendi, gri të errët, blu, rozë dhe vjollcë. Çmimi i paisjes do të jetë rreth 125€.

Video Prezentim

Advertisements
  • Trackback are closed
  • Komente (0)

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Advertisements
Këtë e pëlqejnë %d blogues: